• A4

• Kedves Szülők,

Szeretnénk arra kérni Önöket, hogy akinek van módja nyomdai A4es papírral támogatni az iskolát azt nagyon megköszönjük.

Mivel az egész év soránk rengeteg segédanyaghoz, intézkedéshez van szükségünk papírra, várjuk a támogatásukat az igazgatóságon/valamint az egyes osztályokban.

Milí rodičia,

Pokiaľ máte možnosť nás podporiť A4 kancelárskym papierom, veľmi by nám to pomohlo. Pretože počas celého roka potrebujeme na množstvo podkladov a vybavovanie veľké množstvo papiera, čakáme na Vašu podporu na riaditeľstve príp. v jednotlivých triedach.

• Játékos technika - VW Projekt

• VW Projekt keretén belül iskolázáson vesznek részt tanítóink...s az iskolánk a természetismeret- és munkára nevelésre segédeszközöket is kapott ajándékba.

• Sportnapot tartottunk

• November 22. - csütörtöki nap a sportté volt. Őrületes hangulatban telt az első közös Sportnapunk, melyen együtt volt a féli, Duna utcai és püspöki diákcsapat.

Az 1-2.osztályosok kidobójában I. helyen a püspökiek, II.helyen a féliek, III. helyen pedig a Duna utcás kicsik végeztek. 3-4-5.osztály kézilabda:I. hely Fél, II. hely Püspöki, III. hely DUNA utca. 6-7-8-9. osztály foci-fiúk: I. hely Duna utca, II. hely Fél, III. hely Püspöki AI. 6-7-8-9. osztály kosárlabda-lányok: I. hely Püspöki, II. hely Duna utca, III. hely Fél.

Mindenkinek gratulálunk és büszkék vagyunk rátok!!!!

S hogy milyen jó volt így együtt, Horváth Edina tanító nénitől kapott üzenettel mutatnánk be:

"Köszönjük a meghívást, jól éreztük magunkat, remekül megszerveztétek a sportnapot. Nagy munka, odaadás és a sport iránti feltétlen tisztelet kellett ahhoz, hogy ma több, mint száz magyar gyerek átélhesse a győzelem és a vereség felemelő ízét. Nagyon élvezték és örültek, hogy felállhattak a dobogóra, mégha nem is mindig a legfelső fokára. Köszönjük Püspöki!!!❤️"

• Gulyásfőzésből kapott összeg

• Kedves gulyásfőzésen részt vett Szülők!!

A gulyásfőző akcióból elsős tanulóink összesen 197,46€-t kaptak, melyet iskolai segédeszközök vásárlására használhatnak majd fel.

Még egyszer köszönjük a támogatást!!!

• Könyvvásár

• Háromféle könyvvásár van az iskolában: szlovák és magyar könyvekből is lehet böngészni. Rendelni és fizetni a könyvtárban november 20-ig lehet.

• T5

• Értesítés

Az alapiskolák 5. osztályos tanulóinak tesztelése

2018. november 21-én kerül sor (szerda) az ötödikes tanulók tesztelésére.

FONTOS!!!

Az ötödikesek országos tesztelése:

• magyar nyelvből
            • matematikából

• A tanulók 7:30-ra jönnek iskolába (!!! Kérem ne késsenek!!!)!
            • 2db kék örökírót (nem radírozós) hozzanak magukkal!
            • Az 5. óra után (12,35-kor) mehetnek haza, illetve a napközibe.

A T5-2017 az alsó tagozaton elsajátított tudásanyagot és készségeket teszteli, visszajelzésként funkcionál az ISCED 1 tartalmának elsajátításáról. A tesztelésen elért eredmények kiindulópontként szolgálnak majd az ISCED 2 tananyagának elsajátításához.
            Az országos tesztelést a NÚCEM készíti elő, állítja össze, felügyeli és irányítja.

A mérés objektivitását az Állami Iskolai Inspekció és a Kerületi Iskolaügyi Hivatal megbízottai, valamint egy másik iskolából érkező felügyelő tanár biztosítja.

• Takarítónőt keresünk óvodánkba

• Óvodánkba takarítónőt keresünk.

Munkaidő: 6 óra

Időbeosztás: 11,00-17,00

Kezdés: 2019. január 8.

Fizetés: 344,40€

Jelentkezni intézményünk igazgatónőjénél Mgr. Maurský Mónikánál lehet: 0905 764 539 telefonszámon, esetleg mailben: skola.vetvar@gmail.com

• Kedves Szülők,

nagy örömmel tudatjuk Önökkel, hogy a 2018-as évben felajánlott 2 %-ból  az eddigi legmagasabb összeg: 5634,43 € futott be a Szülői Munkaközösség számlájára.

KÖSZÖNJÜK!!!!!

az iskola vezetősége

Milí rodičia,

s radosťou Vám oznamujeme, že v roku 2018 suma, ktorú ste poslali na účet Združenia maďarských rodičov na Slovenksu pri Základnej škole s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským na Vetvárskej ulici v Bratislave z 2 % vašich daní je neuveriteľných 5634,43 €.

ĎAKUJEME!!!!!

• Kontakty

• Základná škola s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským, Alapiskola és Óvoda
      • 0905/764 539 - riaditeľka