• T5 - Teszteredmények

• Hivatalosan is megérkeztek az 5. osztályos tanulók T5 teszteredményei, amelyeket tanulónként elektronikus formában már az elektronikus tanulókönyvben a szülők megkaptak.

Országos viszonylatban matematikából 13,6 százalékkal jobban teljesítettek és magyarból 16,8 százalékkal jobban teljesítettek.

• Iskolabál - csütörtöktől jegyek árusítása

• A POZSONYPÜSPÖKI MAGYAR  ALAPISKOLA ÉS ÓVODA

mellett működő

Szlovákiai Magyar Szülők Szövetségének Iskolai Alapszervezete

szeretettel meghívja Önt és kedves Családját

a SZÜLŐK ÉS ISKOLABARÁTOK

hagyományos báljára

melyet 2020. február  15-én rendez

19,00 órai kezdettel

a VETVÁR kultúrházban.

Ár: 30€

A belépő magába foglalja: az aperitívet, a vacsorát,a sütit éskávét.

Jegyelővétel az iskola épületében 2020. január 9. –től az igazgatóságon 8.00-15.00 óra között.

Érdeklődni, jelentkezni és tomboladíjat felajánlani következő telefonszámon is lehet: 02/ 45 24 86 67,  ill. e-mailben:  skola.vetvar@gmail.com

• Karácsonyi vásár

Köszönjük

az iskola vezetősége

Milí Rodičia,

13. decembra sa na našej škole uskutočníme tradičný vianočný školský trh. Prosíme Vás, aby ste prispeli dobrotami, darčekmi a aby ste podporili našu školu aj s VAŠOU ÚČASŤOU.

• FIGYELEM!!! Számlazárás!!!

• Tisztelt Szülők,

2019. december 3 – 2020. január 1. között az iskola számlájára NE küldjenek semmilyen pénzösszeget! Ne fizessenek sem napközi-, sem óvodai illetéket!

Köszönjük!

Vážení rodičia, v čase od 3.12.2019 do 1.1.2020 neposielajte žiadne platby na účet školy! Neplatiť poplatok za ŠKD, ani za MŠ!

Ďakujeme!

• Meghívó: Iskolai bál

• A POZSONYPÜSPÖKI MAGYAR  ALAPISKOLA ÉS ÓVODA

mellett működő

Szlovákiai Magyar Szülők Szövetségének Iskolai Alapszervezete

szeretettel meghívja Önt és kedves Családját

a SZÜLŐK ÉS ISKOLABARÁTOK

hagyományos báljára

melyet 2020. február  15-én rendez

19,00 órai kezdettel

a VETVÁR kultúrházban.

Ár: 30€

A belépő magába foglalja: az aperitívet, a vacsorát,a sütit éskávét.

• Karácsonyi vásár

• Kedves Szülők,

már hagyománnyá vált iskolánkban a Karácsonyi vásár, melyre mindekit nagy szeretettel várunk!

Továbbá, kérjük Önöket, hogy ha tudnak járuljanak hozzá süteményekkel, ajándéktárgyakkal a vásárunkhoz, mely bevétele iskolánk diákjaira van minden évben fordítva.

Köszönjük, hogy jönnek, köszönjük, hogy segítenek!

• Szülői értekezlet

• Kedves Szülők!

2019. november 27-én szülői értekezletet tartunk az iskolában. A szülői értekezlet pontos kezdési időpontját az Önök osztályfőnöke a jövő héten folyamán fogja közölni.

!!! A szülői értekezletek alatt nem lesz felügyelet biztosítva a gyerekek számára!!!

Köszönjük

Milí Rodičia,

Pozývame Vás na rodičovské stretnutie, ktoré sa uskutoční 27. novembra 2019. Čas začiatku Vášho rodičovského stretnutia Vám oznámi Váš triedny učiteľ v priebehu budúceho týždňa.

!!! Počas rodičovských stretnutí nebude zabezpečený dozor nad deťmi!!!!

• Figyelem!!! November 13-án nem főznek az étkezdében!!!

• Figyelem!!! November 13-án, szerdán nem főznek az étkezdében!!! A Vetvár étterem biztosít számunkra ebédet!

Mindenki aki szeretné, hogy gyermeke ebédeljen a Vetvár étteremben, kérem hétfőn reggel a gyűjtő napköziben adja le az ebéd árát: 3€/ gyermek.

Azok a tanulók, akik nem napközisek és szeretnének ebédelni: bejelentkezni az ebédre, valamint befizetni az ebéd összegét 3€ reggel az 1. óra előtt Bittera Katus igazgatóhelyettesnél lehet.

Megértésüket köszönjük

• Karácsonyi fotózás az iskolában - 2019.11.14 - 9,00 órai kezdettel

• Kedves Szülők,

ezen az éven is lesz lehetőség karácsonyi fotózáson részt venni az iskolánkban. Ügyes fotósunk, Denisa Potičná újra gyönyürű képeket varázsol az érdeklődők számára.

Az alsó fokos tanulók a napközis tanító nénijüknél, a felső fokos tanulók pedig Bittera Katus igazgatóhelyettesnél íratkozhatnak fel. Csak azok a tanulók lesznek fényképezve, akik felíratkoztak. A felíratkozásnál már azt is kérjük, hogy mi mindent szeretnének készíttetni.

November 8ig legyenek szívesek eldönteni, és feljelentkezni. A fotózás időpontját még tudatni fogjuk.

• Könyvvásár a könyvtárban

• A héten meg lehet tekinteni és fel lehet íratkozni, ha megtetszik valamely könyv...jövő héten már kézhez is kaphtaják és olvasásra fel!

• Kontakty

• Základná škola s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským, Alapiskola és Óvoda
      • 0905/764 539 - riaditeľka
        02/45248667 - kancelária