Versenyek/ Súťaže

2021/2022-es tanévben is nagyon sok sikert kívánunk minden ügyes diákunknak!

A versenyeken való részvételt, valamint a sikeres helyezéseket itt lehet majd

megtekinteni!

1. Iskolánk diákjai is részt vettek az SZMPSZ által online formában megrendezett Kaszás Attila Versmondó Fesztiválon.

Ezüst sávosok: Bittera Sophie Iman, Gajdošík Vanessa, Jámbr Viktória. Bronz sávosok: Wrubel Júlia, Wurster Mira, Wurster Hanna, Gajdošík Viven

2. iBobor informatikai verseny

3. Angol olimpiász - iskolai forduló, ahol 2 tanulónk jutott tovább: Španko Eszter Hanna és Végh Robcsi a járási fordulóba.

4. Klokan matematikai verseny

Legügyesebb tanítványaink közé sorolhatjuk az 1.A-ból Bomba Fábiánt és 6. A-ból Bittera Sophie Imant, akik 100%-os eredményt értek el.

5. Kenguru matematikai verseny legügyesebb megoldói: 4.A Porubská Viktória és 6.A Hriagyel Áron.

6. Bittera Sophie Iman, 6.osztályos tanulónkra, aki a Petőfi-Tompa Országos Seregszemle döntőjében 1.helyezett lett.

7. A Pozsonyi Vízmüvek által rendezett rajzpályázaton,amely a talajvíz védelmének jelentöségére hívta fel a figyelmet, 1. helyezést ért el Balogh Katalin,második osztályos tanuló.

8. A XII. Ipolyi Arnold Szlovákiai Magyar Népmesemondó Verseny regionális elődöntőjén iskolánk 2 tanulója Falanga Isabella Santina Rosa és Porubská Viktória vett részt, akik bronzsávos besorolással végeztek.

9. A kerületi labdarúgó bajnokságon 4-6.osztályos csapatunk a harmadik helyen végzett.

10. Porubská Viktória, negyedik osztályos tanulónk, a Szép Magyar Beszéd országos, kassai fordulóján bronz besorolást ért el.