Az adó 2%/ 2% dane

KOBAK polgári társulás

Tisztelt Szülők! Kedves Iskolabarátok!

A pozsonypüspöki  Óvoda mellett működő KOBAK polgári társulás segítségével Ön is támogathatja adója 2%-val az óvodánkat.

A begyűlt pénzösszegnek köszönhetően több felujítást is véghez lehet vinni, különböző játékelemet bebiztosítani az óvoda területén illetve olyan segédeszközöket, melyek gyermekeink fejlődését szolgálja.

A 2% felajánlását az adóbevalláson kell feltüntetni. Az adóbevallás leadási határideje jogi személyek esetén 2024. március 31, magánszemélyek esetén pedig 2024. április 30.

ITT letöltheni a szükséges nyomtatványokat:

Potvrdenie_Igazolas.pdf_2024.pdf

Vyhlasenie_Nyilatkozat_pdf_2024.pdf

Az adóbevallásnál a 2% felajánlásához a következő adatokra lesz szüksége:

Jogi forma - Právna forma: Občianske združenie

Megnevezés - Obchodné meno (názov): Občianske združenie KOBAK

Cím – Sídlo: Staromlynská 51, 821 06  Bratislava – Podunajské Biskupice

Ha bármi kérdésük lenne a polgári társulás e-mail címén oz.kobak@gmail.com érdeklődhetnek.

Köszönjük, hogy adója 2% - val a mi óvodánkat támogatja.

Mgr. Nagy Mónika                                                     Mitánek Magdaléna

igazgatónő                                                            a KOBAK elnöke