2018/2019 képekben

Szeptemberi munkáinkból:

Októberben tökfaragást szerveztünk, melyre nagy örömünkre sokan eljöttek. Így együtt tölthettünk egy feledheteteln délutánt tanulóinkkal és családtagjaikkal.

Novemberben már a karácsonyi vásárunkra is dolgozgatunk, de abból inkább többet nem árulunk el (meglátják és vásárolhatnak - ezzel is támogatva napközinket, ha eljönnek december 14-én a 15,00 órától kezdődő karácsonyi vásárunkba). Márton nap, baglyocskák, játék a levelekben...ez is volt a napiban :)

Decemberben karácsonyi vásárunk alatt naoköziseink nagyon sok szép munkájukat eladták, melzből a befolyó összeget a napközi kapta meg. Ebből majd segédeszközöket vesznek a tanító nénik. Ezen kívül karácsonyi ajandékot is kaptak napköziseink. 200€ értékben különböző fejlesztő társasjátékok formájában. Reméljük nemcsak tanulni és szórakozni fognak a játékokkal, de nagyon megbecsülni és vigyázni is.

Januárban is alkottak tanulóink:

Februári visszapillantó:

Márciusi takarítás:

Áprilisi munkáink: várjuk a jó időt rajzzal, anyák napi műsorra gyakorlással, kertben takarítással.

Májusi munkáink között elsőként az anyák napi műsort sorolnánk. Valamint a kiosztott ajándékokat is szívesen mutatjuk.