"Egy nap, egy fotó"
1983/84:
"A Szülői Munkaközösség és az Egységes Földműves Szövetkezet valamint a Tűzoltó Egyesület közös nagyrabecsülése nyert kifejezést a jól sikerült Tanítónapon. Benéné Holub Zsuzsa tanította be az alkalmi énekkart mely a Szülők és a Csemadok helyiszervezete által rendezett Műsoros esten nagy elismerést aratott. A műsor összeállításában sokat fáradoztak a Szülők és Iskolabarátok - különösen Wurster Ilona /Schmiererné / tanárnő. Fő a jókedv!"

"Egy nap, egy fotó"

1983/84: