1976/77:
"77. január első felében megindult a templom melletti iskolaépület teljes felújítása beleértve a központi fűtés beszerelését is. Ezért a tanítás menetében változás állott be. Az 5,6,7 évfolyamok délelőtti tanítással a Hidas utcai most Odeská u. épületben nyertek elhelyezést. A 2,3,4 évfolyamok pedig csakis délután jártak iskolába. Ez az átszervezés nagy megterhelést rótt az iskola tanítóira és vezetőségére egyaránt. Mégis a Szülői Munkaközösséggel karöltve, a Csemadok helyi szervezetével együttműködve nagyon tartalmas és szinvonalas kulturális rendezvények csoportosultak munkánk köré."

1976/77: