"Egy nap, egy fotó"
1974/75: "A tanulók iskolánkívüli érdekköri munkájában a Tűzoltószervezetben működő szülők foglakoztak tanulóinkkal is. Az igazi segítőkészségre való nevelés gyümölcsét Duránszky József és Mandli Gusztáv érlelték. Tanulónk: Mayer László, Tekauer Sándor, Ollé Sanyi, Fehérvizy Péter, Mandl Róbert, Ruppert Feri, Duránszky János, Falb Imre, Tekauer R.
A "Plameň" - Láng c. verseny I. díját nyerték. Az iskolánkívüli tevékenységben tanulóink még a Bratislava felszabadítása 30-ik évfordulója alkalmából kiírt sport és kultúrrendezvényeken. Itt is a IV. helyet érdemelték ki."

"Egy nap, egy fotó"